Kategoriler

Twigy Çizmelerde % 60'a Varan İndirim

21 Şubat 2011 tarihine kadar geçerli olacak Twigy çizme ürünleri Limango kampanyası kapsamında indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Stoklarla sınırlı promosyon fırsatlarını kaçırmayın.

İtalya’da gençler arasında çok popüler olan Woz? ve Twigy yağmur çizmeleri şimdi limango’da. Üstelik kampanyada yalnızca çizme değil kar botları ve ünlü Perletti’nin rengarenk şemsiyeleri de bulunuyor. Geçen yıl başlayan bu yıl da sonbahar- kış sezonuna damgasını vuran lastik çizme trendi tüm hızıyla devam ediyor. Bu trendi yakından takip eden Twigy, İtalya’da gençler arasında çok popüler olan Woz? markalı çizmeleri Türkiye’ye getirdi. Rengarenk WOZ? çizmeler, kış sezonunda hem soğuk hem de yağmurlu havalara karşı dayanıklı. Çoraplı ve çorapsız olarak giyilebilen, birbirinden farklı formlara sahip çizmelerin iç kısımları çıkarılabilir ve yıkanabilir özellikte. Bu çok kullanışlı, stil sahibi Woz? veTwigy yağmur çizmelerine şimdi limango aracılığı ile çok uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Üstelik kampanyada yalnızca çizme değil, onlara eşlik edecek ünlü marka Perletti’nin rengarenk, dayanıklı şemsiyeleri de bulunuyor.

Twigy Çizmelerde % 60'a Varan İndirim Twigy Çizmelerde % 60'a Varan İndirim

Kampanya Bitiş Tarihi: 21 Şubat 2011 – Stoklarla Sınırlıdır.
Websitesi: www.limango.com.tr

Bu Kampanyayı Paylaşın:

Yorum Yazın


6 × altı =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>