Kategoriler

Boyner Mağazalarında Sevgililer Gününe Özel İndirimler ve Hediye Çeki

Cardfinans kampanyası kapsamında sevgililer gününe özel Boyner mağazalarında 4 – 14 Şubat 2011 tarihleri arasında yapılan 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL’lik marka çeki hediye edilecektir. Kampanya süresince CardFinans ve Fix Card’a özel 6 taksitte 2 ay erteleme veya 2 – 5 arası 100 TL ve üzeri işlemlerde +4 taksit fırsatı sunulacaktır.Boyner Mağazalarında Sevgililer Gününe Özel İndirimler ve Hediye Çeki

4 – 14 Şubat 2011 arasında Boyner, Boyner Beauté, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan CardFinans ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerden, işaretli markalarda geçerli olacak 50 TL hediye çeki kazanılacaktır.

Kazanılan hediye çekleri; 4 – 18 Şubat 2011 tarihleri arasında sadece işaretli markalardan CardFinans ile tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılabilir.

Hediye çekleri ile yapılan alışverişin nakit olarak veya kredi kartına iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.

Hediye çeki karşılığında para iadesi yapılamaz.

Bu kampanya; E-Ticaret, Boyner Outlet, BSSD mağazalarında, toplu alımlarda, Gift Card alımlarında ve ParaPuan ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

CardFinans Business, VadeKart ve CardFinans Nakit kampanyaya dahil değildir.

Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Finansbank ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Kampanya Bitiş Tarihi: 14 Şubat 2011
Websitesi: www.cardfinans.com.tr

Bu Kampanyayı Paylaşın:

Yorum Yazın


9 − = üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>