Kategoriler

Bimeks Kampanyası – Biservis ile Garantiyi 5 Yıla Uzatın

Bimeks, sattığı ürünlerde garanti süresini 5 yıla uzatan yeni uygulaması Biservis’i duyurdu.

Bimeks Kampanyası - Biservis ile Garantiyi 5 Yıla Uzatın
Kampanya Şartları - Resmi Siteden Alınmıştır
Ürünlerinizin garantisini 5 yıla uzatıyoruz.
Hatta ürününüz arızalandığında bize getirin, garanti takibine sizin adınıza hemen başlayalım. *Üstelik size ödünç ürün verelim.
Bu paketi, satın aldığınız ürün ile beraber almanız durumunda toplam garanti süresi 5 yıla uzamaktadır. Alışveriş sırasında paketin içinden çıkan sözleşmeye, satın aldığınız ürünlerin bilgileri yazılacak ve sözleşme hemen aktif olacaktır.
Eğer 30 gün içinde hizmetten yararlanmaktan vazgeçerseniz, size verilen formu (fatura no, ürün adı ve seri nosu yazılı form) ve faturanızı mağazamıza gelip teslim ederseniz, anında paketin bedeli karşılığında size alışveriş çeki verilir.
*Garanti kapsamındaki her türlü onarım süreci boyunca işlerinizin aksamaması için arızalı ürüne alternatif, temel fonksiyonları yerine getiren ödünç ürün verilecektir. Bu hizmet paketi, satın alındığı tarih itibari ile ilk bir (1) yıl geçerlidir. Hangi ürünler için ödünç ürün verildiğinin detayları sözleşmede açıkca belirtilmiştir.
Biservis Bimeks kuruluşudur.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda (0216) 444 22 11 Çağrı Merkezimizi arayıp müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: Belirtilmemiş
Websitesi: www.bimeks.com.tr

Bu Kampanyayı Paylaşın:

Yorum Yazın


sekiz − = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>