Kategoriler

Carrefour Elektronik Ürünler, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri Kampanyası

İndirimli fiyatlarla satışa sunulan CarrefourSA elektronik ürünlerin, beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım. Uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulan promosyon ürünlerinden bazıları ise şöyle;

Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayınız!

13-36 ay taksit seçeneğinde vade farkı uygulaması 200 YTL ve üzeri elektronik alışverişler için geçerli olup bankalara göre değişebilmektedir.

12 taksite kadar 0 faiz! Taksit kampanyası Carrefour Axess, Axess, Maximum, Bonus ve World kartlarınızla yapacağınız 50 TL ve üzeri gıda dışı (alkollü içecekler ve sigara altınor, kozmetik ve deterjan ürünleri, kontör kartları hariç) alışverişleriniz için geçerlidir.

29 Nisan 2010 tarihine kadar tüm CarrefourSA’lardan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ikinci 75 TL ve üzeri peşin alışverişe 15 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Bitiş Tarihi: 29 Nisan 2010
Websitesi: http://www.carrefour.com.tr

Bu Kampanyayı Paylaşın:

Yorum Yazın


altı − 5 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>