Kategoriler

Media Markt Hediye Kartı

Her türlü elektronik ürünü uygun ödeme şartlarıyla ve indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz Media Markt’ta hediye kartları yenilendi. Promosyon ürünlerinden yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Hediye kartının satın alınması
Hediye kartları, mağaza kasasında aktif hale getirilinceye kadar hiç bir nakdi değere sahip değildir. Tercih etmiş olduğunuz hediye kartınızı mağaza kasasına ibraz ettiğinizde, talep ettiğiniz miktar hediye kartınıza yüklenecektir (aktivasyon).

Hediye kartı ile ödeme
Ödemeyi gerçekleştirirken mağaza kasasına hediye kartınızı ibraz ediniz. Ödenecek olan bedel, hediye kartı bakiyenizden çekilecektir. Ödemiş olduğunuz meblağdan fazla olan bakiye hediye kartınızda durmaya devam edecektir. Eğer hediye kartınızdaki hesap bakiyesi satın alım ücretini karşılamadığı takdirde, ödenmemiş kısım başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenebilir.

Hediye kartına yeniden yükleme yapılması
Hediye kartınıza dilediğiniz meblağda yeniden yükleme yapabilirsiniz. Kartınızı kendiniz kullanabilir ya da başka birine verebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!
**
Media Markt Hediye kartı nedir?
Hediye kartı, hediye çekine benzeyen ve herhangi bir Media Markt mağazasından seçtiğiniz bir ürünü satın almanızı sağlayan ücreti kartı size hediye eden kişi tarafından önceden ödenmiş bir karttır. Bununla birlikte ayrica, hediye kartı, cüzdanınızda kolayca taşınabilir olduğu ve kırışmadığı için nakit paradan veya hediye fişinden çekinden daha kullanışlıdır.
**
Hediye kartımı benden başka biri kullanabilir mi?
Evet. Hediye kartı sizin isminizi taşımadığı için, bu kartı kendiniz kullanaiğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz herkese de kullanması için verebilirsiniz.
**
Hediye kartı satın alırken ya da kullanırken herhangi bir indirim ya da başka bir teşvik edici durum söz konusu olacak mıdır?
Hayır.
Media Markt mağazalarında 25YTL, 50YTL, 100YTL tutarlarında hediye kartı temin edebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: Belirtilmemiştir.
Web Sitesi: http://www.mediamarkt.com.tr


Bu Kampanyayı Paylaşın:

Yorum Yazın


8 + = onbeş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>